KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Zpravodajství » Kultura a volný čas v regionu

Kulturní zpravodajství z regionu | Kolín, Středočeský kraj

Ve společenském domě se dva dny malovalo pravou mozkovou hemisférou

Ve společenském domě se dva dny malovalo pravou mozkovou hemisférou

16. 9. 2019 | /FOTOGALERIE/ Salónek Městského společenského domu v Kolíně se na dva dny proměnil ve výtvarný ateliér, v němž si zhruba dvacítka lidí od dětí po dospělé, žen i mužů zkoušela malování pravou mozkovou hemisférou. „Malovat naučíme opravdu každého, i když o sobě tvrdí, že to neumí. Když srovnáte třeba tady u účastníků první a poslední výkres, vidíte ten pokrok,“ řekl lektor Lukáš.

Tečku za letošním Kolínským kulturním létem udělal zpěvák Marek Ztracený

Tečku za letošním Kolínským kulturním létem udělal zpěvák Marek Ztracený

16. 9. 2019 | /FOTOGALERIE/ Poslednímu bodu letošního Kolínského kulturního léta, který se odehrál v nedělní podvečer na kolínském Karlově náměstí, vyšlo úplně všechno - především téměř letní počasí a sázka na jméno současného hitmakera Marka Ztraceného, který píše chytlavé písničky nejen sobě, ale i třeba Karlu Gottovi či Lucii Bílé.

Herečka Veronika Khek Kubařová: Manžel na mě nežárlí, já na něj ano

Herečka Veronika Khek Kubařová: Manžel na mě nežárlí, já na něj ano

16. 9. 2019 | Herečku Veroniku Khek Kubařovou znám už poměrně dlouho – ať z jeviště, nebo i z mnoha soukromých rozhovorů. Proto vím, že klame tělem. Na první pohled křehká a něžná květinka dokáže být ve svých názorech, přesvědčeních i citech velmi nekompromisní a za svými touhami si dokáže cílevědomě jít. Navíc se o nich nebojí v rozhovoru otevřeně mluvit.

OBRAZEM: Dámy plnějších tvarů se v Kolíně utkaly o titul

OBRAZEM: Dámy plnějších tvarů se v Kolíně utkaly o titul "Miss Baculaté Křivky"

15. 9. 2019 | Další ročník soutěže Miss Baculaté Křivky se v kolínském hotelu Theresia konal v sobotu 14. září. Korunku pro vítězku a s ní i titul Miss Baculaté Křivky 2019 si odnesla Renata Weinfurtová, 1.Vicemiss Baculaté Křivky 2019 je Martina Kmecová, 2. Vicemiss Baculaté Křivky 2019 se stala Jitka Bubeníková.

Strhující film Nabarvené ptáče v kolínském kině uvedl jeho autor Václav Marhoul

Strhující film Nabarvené ptáče v kolínském kině uvedl jeho autor Václav Marhoul

15. 9. 2019 | /FOTOGALERIE/ V pořadí třetí film režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče, zfilmovaný kontroverzní román původem polského spisovatele Jerzyho Kosińskeho, měl ve čtvrtek 12. září celostátní pražskou českou premiéru. V sobotu jeho kolínskou v Kině 99 uvedl  sám režisér, autor scénáře a producent Václav Marhoul. Ten nejdříve v předsálí kina rozdal několik autogramů a bez problémů vyhověl žádostem o společné fotografování. ...

V Kolíně budou dnes hledat Miss Baculaté křivky

V Kolíně budou dnes hledat Miss Baculaté křivky

14. 9. 2019 | Letošní finále o korunku Miss Baculaté křivky se odehraje již dnes v sobotu 14. září v hotelu Theresia v Kolíně od 19 hodin. Jak uvedla Lenka Sovová, členka spolku Baculaté křivky, o korunku se mezi sebou utká 10 baculek. „Přímo z okolí Kolína máme dvě finalistky a to Lucii Rajmovou a Lucii Královou,“ uvedla.

Zahájení tanečních kurzů v Městském společenském domě se neslo v rytmu samby

Zahájení tanečních kurzů v Městském společenském domě se neslo v rytmu samby

14. 9. 2019 | /FOTOGALERIE/ Zatímco taneční kurzy Romany Podhrázské i manželů Pavly a Jaromíra Kuprových v sále Na Zámecké jsou už rozjeté, v Městském společenském domě Kolín pod taktovkou manželů Hany a Eduarda Zubákových odstartovaly tento pátek.

Bojí se hradní kasteláni strašidel? Zvědavci se mohou zeptat

Bojí se hradní kasteláni strašidel? Zvědavci se mohou zeptat

13. 9. 2019 | Pocta myslivosti citlivé vůči okolní krajině, nahlédnutí do soukromí prvorepublikové elity či třeba poučení o tom, na čem si přes sto lety pochutnávali zámečtí páni. Mimochodem – tipli byste správně, pokud by byly na výběr polévka pivní a slepičí, která z nich měla paní kněžnu více posílit po porodu? Taková jsou témata, jimž se budou o víkendu věnovat mimořádné akce zvoucí návštěvníky na některé ze středočeských hradů a zámků, ale i další památkové objekty. Informoval o tom Tomáš Pospíšil z Náro ...

Nabídka pestrého víkendu potěší hlavně děti

Nabídka pestrého víkendu potěší hlavně děti

13. 9. 2019 | Programy pro děti, kulturní zážitky, ale i hodně aktivního pohybu. To nabízí Kateřina Kubíčková za Středočeskou centrálu cestovního ruchu jako aktuální tipy pro plánování programu na víkend.

Fanoušci muzikantům Veselé trojky děkovali potleskem vestoje

Fanoušci muzikantům Veselé trojky děkovali potleskem vestoje

13. 9. 2019 | Podzimní koncertní sezonu v kolínském Městském společenském domě odstartovala druhý zářijový čtvrtek kapela Veselá trojka. Především senioři zaplnili velký sál a již od první písničky vytvořili perfektní atmosféru. Původní písničky dvou harmonikářů a hráče na klávesy včetně největších hitů jako Čupr kluk, Proč mě frajárečko ráda už nemáš nebo Já mám doma Máňu věnovanou všem Mariím slavícím ten den svátek, rozezpívaly publikum. ...

Zdroj: kolinsky.denik.cz | Další zprávy »
22:12:58 | 17.09.2019Burza Chrášťany u Českého Brodu

Kdy: Neděle 22.09.2019
Kde: Letiště, Chrášťany
Auto-moto-veteran burza u nejvyšší stavby ČR. Naše burza auto / moto / veteran spojuje nadšence starého motorismu, sběratelství a army z celého Česka. Proč přijet? asfaltová plocha 10 000 m2, ...

IVAN ŽENATÝ, MARTIN KASÍK - Koncert / Kolín

Kdy: Úterý 24.09.2019
Kde: Společenský dům , Kolín

Don Quijote - Divadlo / Kolín

Kdy: Úterý 24.09.2019
Kde: Městské divadlo, Kolín

VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO - Koncert / Kolín

Kdy: Čtvrtek 26.09.2019
Kde: Terasy za MSD , Kolín

TANCOVAČKA FEST - Kolín

Kdy: Sobota 28.09.2019
Kde: Městský společenský dům, KolínÚterý 17.9.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.