KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kolín, Středočeský kraj

Kladno hází. Zájem o start mají olympijští medailisté

18. 4. 2021 | Sice ještě bývá pěkná zima a nad Sletištěm každou chvíli poletují sněhové vločky, ale kladenští organizátoři mají plnou hlavu mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály. Do jeho konání totiž zbývají dva měsíce.

Kolín lehce přišel o druhé místo. V play off narazí na Pardubice

17. 4. 2021 | Měli lepší výchozí pozici, jenomže tu nevyužili a rozhodující zápas o druhé místo nezvládli. Basketbalisté Kolína díky porážce 79:101 klesli na třetí příčku skupiny A1, což znamená, že v play off narazí na šesté Pardubice.

Opava vs. Kolín. Bitva o druhé místo. Kdo ji zvládne lépe?

17. 4. 2021 | Jeden vrchol mají za sebou, v Českém poháru získali stříbrné medaile. Nyní na ně čeká další výzva. Basketbalisté Kolína se v přímém souboji utkají s Opavou o druhé místo tabulky skupiny A1.

Bruslaři cítí křivdu. Naštvaný Patera: Škoda, že rozhodl někdo jiný než hráči

16. 4. 2021 | Sahali po finále. Do premiérového boje o český titul ale hokejisté Mladé Boleslavi nakonec těsně neproklouzli. V sedmém semifinále v Třinci prohráli 0:3. Snad ještě víc než výsledek se ale po zápase probíraly dva kontroverzní momenty, ze kterých vyšla Boleslav jako poražená.

Kadlec o vyřazení Slavie: Někdy to muselo dojít, ale nemají se za co stydět

16. 4. 2021 | Podobný výsledek nečekal, ale z výprasku 0:4 žádnou tragédii nedělal. Fotbalista Slovácka Michal Kadlec věřil, že by Slávisté mohli přes londýnský Arsenal přejít do semifinále Evropské ligy, nakonec ale ve čtvrtek večer zavládlo v Edenu obrovské zklamání.

Hruška: Kamarův právník by si za své kecy zasloužil půl roku vězení, hájí špínu

16. 4. 2021 | To snad nemyslí vážně. Deset zápasů pro Kúdelu? Tři pro Kamaru a čtyři pro Roofa? To je už skandální. Tak nějak reaguje většina fotbalových fanoušků na kauzu, kterou vyvolala údajná rasistická poznámka v utkání mezi skotskými Rangers a Slavií.

Pýcha Nymburska! Fotbalový Pátek jde pořád nahoru. Nejen v rámci mládeže

16. 4. 2021 | V týdenní anketě Deníku o nejoblíbenější fotbalový klub I. B třídy skupiny C se nejvíce činili příznivci Pátku. Celek z Nymburska posbíral na webech Deníku 2174 hlasů a zvítězil naprosto suverénně. Zařadil se tak po bok Tochovic, Podlesí, Slovanu Poděbrady, rezervy Hostouně a Byšic, tedy klubů, které ovládly předchozí díly ankety. Také v tomto případě plníme slib a přibližujeme fotbalový Pátek v plné parádě! ...

Fantiš: Nebudu nadšený, když Příbram spadne. Jak se mu hraje na pravém bekovi?

16. 4. 2021 | ROZHOVOR/ Řada fanoušků Fastavu s tím má problém. Nelíbí se jim, že se bývalý útočník Antonín Fantiš přesunul do obrany, kde na úkor kovaných zadáků Cedidly, Koláře nebo Vraštila nastupuje na pravém bekovi.

Tresty v kauze Kúdela: Všechno špatně, říká Tichý. Jak by rozhodl?

15. 4. 2021 | /ROZHOVOR/ Z podrobnější znalosti fotbalových řádů nebyl na rozdíl od mnoha jiných překvapený, že slovní urážka může být ve smyslu trestu považována za vážnější prohřešek než faul, nebo fyzické napadení. Ani Slavoj Tichý, dlouholetý člen disciplinární komise na Mělnicku i té středočeské, se ale s tresty vyřčenými v kauze stopera Slavie Ondřeje Kúdely a záložníka Rangers Glena Kamary zrovna neztotožňuje. ...

Právník o kauze Kúdela: Pokud UEFA podlehla tlaku společnosti, čeká ji trauma

15. 4. 2021 | Stopka trvající deset zápasů! Takový verdikt (proti němu se lze odvolat) vynesla ve středu UEFA směrem k Ondřeji Kúdelovi v kauze jeho (údajného) rasistického chování na adresu Glena Kamary v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy mezi Rangers FC a Slavií Praha. Jde o odpovídající trest? Deníku poskytl svůj pohled na celou kauzu z právního hlediska Zdeněk Tomíček, zakladatel mezinárodní advokátní kanceláře CEE Attorneys a consigliere agentury pro profesionální sportovce FHS Exclusive Agents. ...

Zdroj: kolinsky.denik.cz | Další zprávy »
02:12:08 | 19.04.2021

Kam v neděli 18.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, baseball

Kam v neděli 18.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, baseball

18. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 17.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 17.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

17. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pátek 16.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

Kam v pátek 16.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

16. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam ve čtvrtek 15.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, na hokej a jde o hodně

Kam ve čtvrtek 15.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, na hokej a jde o hodně

15. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam ve středu 14.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, házenou

Kam ve středu 14.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, házenou

14. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
02:12:08 | 19.04.2021

Možná na dlouho poslední Pondělní bagrovačka: o extralize juniorů a stále se zlepšujících starších žácích

12. 10. 2020 | Přesně týden po premiéře v II. lize mužů jsme tento víkend zažili premiéru další, neméně prestižní. V sobotu dopoledne jsme poměrně komplikovaně (České dráhy:) dorazili do haly družstva Green Volley Beskydy ve Frýdku Místku na první turnaj extraligy juniorů. V prvním zápase jsme po dlouhé a únavné cestě nenašli recept na výborně hrající Duklu Liberec, nedařilo se zejména na přihrávce a prohráli jsme 3:0. Druhé sobotní utkání proti Ústí nad Labem jsme malinko pozměnili sestavu a vyplatilo se.... ...

V Kolíně se po 25 letech hraje druhá liga!

5. 10. 2020 | Přesně po 25 letech se v sobotu do Kolína vrátila 2. liga můžu. Hned na úvod přivítali družstvo Praga Praha, jednoho ze spolufavoritů soutěže. Tým soupeře, poskládaný ze zkušených borců, doplněný dvěma italskými krajánky. Pro naše kluky, věkem ještě juniory, či dokonce kadety, to byl křest jako hrom. A z mé strany velká nejistota, zda druhá liga na ně není zatím ještě moc velké sousto. Prohra 3:0 a 3:1 je možná až příliš krutá z pohledu našeho výkonu. Kluci se vůbec nezalekli zkušeného soupeře.. ...

Kadeti druzí v extralize. Junioři "smázli" Rakovník

29. 9. 2020 | O víkendu jsme hráli první rozřazovací turnaj extraligy kadetů – a hned na domácí půdě v hale Stap. Bohužel se nám před zahájením sezóny zranil nahrávač Kuba, ale vzhledem tomu, že je to silný chlap, dal se do pěti týdnů od sešroubovaní ruky natolik dohromady, že mohl alespoň pinkat. Ale blokovat musel pouze jednou rukou. V průběhu turnaje se nám navíc rozsypal blokař Matěj a tak v neděli na jeho pozice zaskočil Honza Ječmínek a ač ještě věkem starší žák, popasoval se s touto situacívýborně. A.. ...

Kadetky v lize dvakrát vítězně, dvakrát poražené. Ale trenér chválil

21. 9. 2020 | V sobotu a neděli sehrály kadetky a juniorky další kola 1. ligy. V sobotu vyrazily kadetky do Českých Budějovic k utkání s Třebínem. Vzhledem k úrazům a nemocem bylo kadetek 6 (Barry M., Aďa J., Síma P., Kája Kv., Ema K., a Elis R). Doplnily nás dvě velmi šikovné starší žákyně Bára Kolková a Eliška Kantorová. Po stále se zlepšujícím výkonu a dlouhých výměnách vyhrály holky 3:2 (-19, 23, 14, -18, 8) a 3:1 (13, -22, 22, 15). V neděli vyrazily tytéž kadetky, již bez žákyň, doplněné o 2 juniorky... ...

Holky odstartovaly první ligu (s covidem v zádech). Junioři, žáci i žákyně vítězili

14. 9. 2020 | V sobotu a neděli zahájily kadetky a juniorky novou sezonu v 1. lize. V sobotu juniorky hrály doma s Náchodem. Do sestavy nám nepříjemně zasáhl „covid-19“, neboť 2 hráčky ze základní sestavy byly v karanténě. Po nepříliš týmovém výkonu, který byl navíc tyv. bez šťávy, prohrály s Náchodem 2:3 ( 20, -25, -18, 15, -10) a 1:3 (-22, 25, -24, -20) . V závěrečném setu se nám navíc zranila hráčka Alžběta B. V sobotu jely kadetky na Kometu Praha. Tentokrát byl problém vůbec sestavit tým, vzhledem ke... ...

Zdroj: skvolejbalkolin.cz | Další zprávy »
02:12:08 | 19.04.2021

Pondělí 19.4.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.