KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kolín, Středočeský kraj

FOTO: Není profíkem, hokej ho ale živí. Kolínský Hanzl vsadil na virtuální svět

FOTO: Není profíkem, hokej ho ale živí. Kolínský Hanzl vsadil na virtuální svět

8. 4. 2020 | /ROZHOVOR/ Obránce Kolína Jan Hanzl hokejově nezahálí ani v období, kdy ledové plochy zejí prázdnotou. Hokej je jeho každodenním chlebem, i když není profesionálem. Hanzl totiž pracuje pro projekt Sense Arena, v rámci kterého ve virtuální realitě trénuje a zkouší herní prvky každý den. ,,Program je nainstalovaný ve velkém kufru a je přenosný, takže mám doma takovou malou tělocvičnu,“ prozradil jednatřicetiletý obránce Jan Hanzl. ...

Šéf SKFS Liba navrhne poloviční startovné i kompenzační poplatky

Šéf SKFS Liba navrhne poloviční startovné i kompenzační poplatky

8. 4. 2020 | Středočeský krajský fotbalový svaz byl připraven své soutěže dohrát, měl naplánovánu dvouměsíční zrychlenou variantu. Hrát se ale nakonec nebude a pro ukončení amatérských soutěže hlasoval na zasedání Výkonného výboru FAČR i jeho člen a zároveň šéf středočeského fotbalu Miroslav Liba. „Rozhodnutí bylo jednomyslné a považujeme to za jediné možné řešení,“ řekl.

Rozhodnutí svazu okresní fotbalové týmy očekávaly

Rozhodnutí svazu okresní fotbalové týmy očekávaly

8. 4. 2020 | Fotbalová sezona pro amatérské fotbalisty je definitivně odpískána. Kluby přitom nebudou sestupovat ani postupovat. Takové je rozhodnutí FAČR. My jsme se „vydali“ do okresních celků napříč soutěžemi, co na to říkají jejich zástupci. Většina z nich tento scénář čekala.

Bohemii chtěl posunout o patro výš. Teď se o to manažer Tomáš pokusí v Brodě

Bohemii chtěl posunout o patro výš. Teď se o to manažer Tomáš pokusí v Brodě

8. 4. 2020 | /ROZHOVOR/ V zimě skončil jako manažer ve fotbalové Bohemii Poděbrady, v lednu se stal manažerem divizního Českého Brodu. Miroslav Tomáš bere nové „angažmá“ jako novou výzvu. „Výzvy mám rád. Poznávám nové lidi, nové prostředí, baví mě to,“ říká v rozhovoru dlouholetý funkcionář.

Fotbalové jaro zatáhlo oponu. Je to na draka, shodují se hráči i funkcionáři

Fotbalové jaro zatáhlo oponu. Je to na draka, shodují se hráči i funkcionáři

7. 4. 2020 | Konečná. Fotbalové sezoně 2019/2020 v amatérských soutěžích kvůli epidemii koronaviru definitivně odzvonilo. Úterní rozhodnutí Fotbalového svazu České republiky zní jasně – veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže se plošně na celém území České republiky k 8. dubnu ukončují. Aktuální pořadí rozehraného ročníku zůstává, kluby ovšem nepostupují ani nesestupují.

Golfisté mohou do akce! Vláda je pustila na hřiště

Golfisté mohou do akce! Vláda je pustila na hřiště

7. 4. 2020 | Golfisté, a to i ti ve středních Čechách, mohou od úterý 7. dubna vyrazit na hřiště. Vláda uvolnila některá pravidla nouzového režimu a golf je jedním z venkovních sportů, kterého se to týká. Hrát se však dá za dodržení celé řady omezení.

Nejslavnější stochovský fotbalista slaví. Novotnému je 50

Nejslavnější stochovský fotbalista slaví. Novotnému je 50

7. 4. 2020 | Nejslavnější odchovanec fotbalového Baníku Stochov slaví padesátku. Obránce Jiří Novotný zářil během své kariéry hlavně ve Spartě Praha, které pomohl k rekordním 14 mistrovským titulům. Víc jich ve Spartě nikdo nezískal. Novotný v kariéře nastoupil i ve 33 zápasech za reprezentaci a byl na mistrovství Evropy v roce 2000.

Hvězda Rittich: NHL bez diváků? Divné. Připadal bych si jako v Benátkách

Hvězda Rittich: NHL bez diváků? Divné. Připadal bych si jako v Benátkách

7. 4. 2020 | /ROZHOVOR/ Vrátil se domů. Hokejový brankář David Rittich se po přerušení NHL rozhodl pro návrat do Česka. Využil toho, že v zámoří byly na šedesát dní přerušeny všechny akce. Jihlavský rodák, který v minulosti oblékal dres Mladé Boleslavi, odkud v roce 2016 zamířil za oceán, kde hraje za Calgary Flames, si zpestřil dny povinné karantény videokonferencí s českými novináři. „Takovouhle tiskovku po telefonu jsem ještě nezažil,“ připustila s úsměvem jednička Calgary. ...

Sportovec v karanténě: Doma jsme se dali hodně do vaření,

Sportovec v karanténě: Doma jsme se dali hodně do vaření," říká Hanzl

7. 4. 2020 | /SERIÁL/ Kolínský deník v době pandemie koronaviru spustil nový seriál „Sportovec v karanténě“. Nahlédněte s námi pod pokličku kolínských sportovců. Co dělají během karantény, jak se udržují v kondici a co je nepříjemná životní situace naučila? Tentokrát jsme vyzpovídali Jana Hanzla.

Záhadný virus z Dakaru prý Středočechy netrápil

Záhadný virus z Dakaru prý Středočechy netrápil

6. 4. 2020 | Větší štěstí než někteří ze soupeřů měli zřejmě členové sedlčanského závodního týmu Big Shock Racing, kteří se v lednu účastnili Rallye Dakar - závodu, jenž se letos uskutečnil v Saúdské Arábii. Na rozdíl od jiných se jim vyhnuly výraznější zdravotní komplikace.

Zdroj: kolinsky.denik.cz | Další zprávy »
18:12:24 | 08.04.2020

Kam ve středu 8.dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce shlížejte!

Kam ve středu 8.dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce shlížejte!

8. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v úterý 7. dubna 2020 za sportem? Hleďte si své televize

Kam v úterý 7. dubna 2020 za sportem? Hleďte si své televize

7. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pondělí 6. dubna 2020 za sportem? Sledujte na TV archívní pořady

Kam v pondělí 6. dubna 2020 za sportem? Sledujte na TV archívní pořady

6. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 5. dubna 2020 za sportem? Dívejte se na televizní hokej

Kam v neděli 5. dubna 2020 za sportem? Dívejte se na televizní hokej

5. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 4. dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce přeci

Kam v sobotu 4. dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce přeci

4. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
18:12:24 | 08.04.2020

Kadetům (nejspíš) uniklo finále extraligy. Ale trenér chválí

2. 3. 2020 | Kadeti nastoupili do 5. kola extraligy (druhé výkonnostní skupiny), které přineslo velmi solidní víkendové výkony s hořkým koncem. V sobotu a v neděli jsme v předposledním kole základní části v Novém Jíčíně bojovali o uchování naděje na účast ve finálovém turnaji extraligy kadetů. Našimi soupeři byly týmy z Velkého Meziříčí, Nového Jíčína, dále tým VK Ostrava a Lvi Praha. Dvě vítězství a dvě porážky znamenaly druhé místo ve skupině a velmi slušné vyhlídky. K mírnému optimismu nahrával i sestup.. ...

Junioři budou bojovat o extraligu!

24. 2. 2020 | Netradičně ve čtvrtek v podvečer jsme v Nymburce předehrávali předposlední kolo 1. ligy juniorů. Souboj týmů z opačných pólů tabulky vyzněl jednoznačně v náš prospěch, dvě hladká vítězství 3.0. Soupeře jsme jasně převyšovali ve všech činnostech, přestože menší rozměry haly neumožňovaly používat naší silnou zbraň, skákaný servis, i přesto jsme si kvalitní plachtou vytvořili dostatečný tlak, soupeře odtlačili od sítě a následně dobře bránili. Velmi slušně na útoku zahrál Denis, jeho diagonální... ...

Junioři válcují první ligu. A kadetky vědí, že když není přihráno...

17. 2. 2020 | V prvním sobotním zápase ligy juniorů jsme soupeře lehce podenili, ale vždy jsme dokázali ztrátu dotáhnout a otočit zápas v náš prospěch. Druhý zápas uz jsme soupeři nedali šanci a hríli naši hru. To znamenalo naše jednoznačné vítězství. Nejvic mě těší, ze se dokázal do sestavy po roční pauze začlenit Martin Patočka – a nevedl si vůbec špatně. Celý tým zaslouží pochvalu. Příští zápasy hrajeme v Nymburce, držte palce, jsme o krůček blíž k baráži o extraligu juniorů. Sestava: Marek Tichý, Michal.. ...

Junoři v lize dál drží první místo

10. 2. 2020 | Kadetky opravdu víkend plný volejbalu. V sobotu sehrály první dvojzápas skupiny o 1. až 6. misto v 1. lize kadetek a v neděli vyjely do Neratovic na dva další zápasy v krajského přeboru juniorek. V sobotu sehrály dva zápasy s TJ Jiskrou Havlíčkův Brod. Musíme přiznat, že nás Jiskra přehrála a zvítězila dvakrát 3:0. Zápas to byl poměrně vyrovnaný, avšak všechny koncovky zvládl soupeř lépe. My jsme střídali pěkné okamžiky s naprosto dětskými chybami a vše jsme okořenili velmi špatným příjmem v... ...

Hostili jsme turnaj extraligy kadetů. Děkuji za předvedený výkon, pravil trenér

3. 2. 2020 | O víkendu jsme pořádali čtvrté kolo extraligy kadetů. Naším jednoznačným cílem bylo umístit se do druhého místa ve skupině a postoupit zpět do druhé výkonnostní skupiny a zachovat si tím reálnou šanci zúčastnit se závěrečného finále této soutěže. Našimi soupeři byli SKV Ústí nad Labem, TJ Nový Jíčín, Green Volley Beskydy a VSC Zlín.  Sobotní první zápas proti Ústí byl z naší strany velice nervózní a jak se později ukázalo, taky velmi důležitý. Klukům patří velká pochvala za to, že i když... ...

Zdroj: skvolejbalkolin.cz | Další zprávy »
18:12:24 | 08.04.2020

Středa 8.4.2020
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.