KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Generální ředitel předal v Národním muzeu nejvyšší ocenění Hasičského záchranného sboru České republiky

29. 11. 2022 | V pondělí 28. listopadu 2022 se v Národním muzeu v Praze konal za účasti ministra vnitra Víta Rakušana slavnostní akt předání medailí Hasičského záchranného sboru České republiky. Celkem generální ředitel HZS ČR generálporučík Vladimír Vlček udělil 82 ocenění. Mezi oceněnými jsou každoročně kromě hasičů i osobnosti z oblasti státní správy a samosprávy, politiky, IZS či z jiných oborů, které spolupracují s HZS ČR, nebo se podílí na pomoci druhým. ...

K destrukci stodoly na Kolínsku vyjel i záchranný útvar

26. 11. 2022 | V sobotu 26. listopadu krátce před půl druhou odpolední přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje od Policie České republiky informaci o destrukci stodoly v obci Poboří, která patří pod Plaňany v okrese Kolín.

Téměř osmdesát lidí evakuováno při nočním požáru panelového domu ve Slaném

23. 11. 2022 | Asi deset minut před druhou hodinou v noci na středu 23. listopadu byl na tísňovou linku středočeských hasičů nahlášen požár bytu v jednom z panelových domů v Žižkově ulici v centru Slaného.

Zvláštní poplachový stupeň při požáru obchodního domu v Benešově

15. 11. 2022 | V pondělí 14. listopadu v 16.13 hodin přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru v prodejně oblečení v obchodním domě Hvězda v centru Benešova. Během následujících minut přijali kolegové z operačního střediska o požáru několik dalších hlášení.

Složky IZS procvičovaly spolupráci u dopravní nehody s velkým počtem zraněných osob

12. 11. 2022 | V pátek 11. listopadu se v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína uskutečnilo taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému zaměřené na hromadnou dopravní nehodu s velkým počtem raněných.

Hasiči procvičovali záchranu osob po pádu malého letadla mezi diváky na air show

8. 11. 2022 | V úterý 8. listopadu se na sportovním letišti u obce Velká Dobrá nedaleko Kladna uskutečnilo taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému zaměřené na záchranu většího počtu zraněných osob po pádu malého letadla do davu diváků.

Destrukce objektu v historickém centru Příbrami

29. 10. 2022 | V sobotu 29. října pět minut po půl dvanácté přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o destrukci staršího bytového domu v Hailově ulici v Příbrami. Podle prvotní informace se v třípodlažním objektu při rekonstrukčních pracích údajně nacházelo šest osob.

Letecká nehoda s následným požárem na letišti Osičiny na Kolínsku

27. 10. 2022 | Ve středu 26. října čtrnáct minut po patnácté hodině byl na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár letadla a hangáru na letišti Osičiny u obce Doubravčice v okrese Kolín.

Hasiči procvičovali likvidaci požáru na Karlštejně

24. 10. 2022 | V pondělí 24. října se na hradě Karlštejn uskutečnilo prověřovací cvičení, jehož námětem byl požár prodejního stánku na nádvoří s částečným rozšířením na střechu přilehlé budovy purkrabství.

Srážka dodávky a osobního vlaku

20. 10. 2022 | Ve čtvrtek 20. října v 8 hodin a 32 minut přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o srážce dodávky a osobního vlaku na přejezdu P2752 mezi obcemi Jiřice a Nová Ves na Mělnicku

Pět zraněných po dopravní nehodě na Mělnicku

19. 10. 2022 | Ve středu 19. října pár minut před osmou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o dopravní nehodě dvou osobních automobilů a dodávky nedaleko obce Býkev na Mělnicku.

Cvičení v CHKO Brdy prověřilo složky integrovaného záchranného systému

13. 10. 2022 | Ve čtvrtek 13. října došlo k dopravní nehodě dodávky a nákladního automobilu s následným únikem nebezpečné látky – to byl námět taktického cvičení složek IZS okresu Příbram, které se konalo na komunikaci nedaleko vodní nádrže Pilská v Chráněné krajinné oblasti Brdy.

Netradiční podzimní výlov ve Štolmíři na Českobrodsku

11. 10. 2022 | V úterý 11. října pár minut po sedmé hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o potápějícím se osobním automobilu v rybníku v obci Štolmíř nedaleko Českého Brodu na Kolínsku.

K požáru rodinného domu na Kolínsku vyjely jednotky z druhého poplachového stupně

9. 10. 2022 | V sobotu 8. října ve 23.22 hodin byl na linku tísňového volání středočeských hasičů oznámen požár rodinného domu v obci Radovesnice II v okrese Kolín, podle oznamovatele už plameny šlehaly z celé střechy.

Noční požár chaty v Kamenném Přívozu

7. 10. 2022 | Ve čtvrtek 6. října necelou čtvrthodinu před jednadvacátou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru chaty v Žampachu, části obce Kamenný Přívoz v okrese Praha-západ.

Požár rodinného domu v Chaloupkách způsobil čtyřmilionovou škodu

2. 10. 2022 | V neděli 2. října před jednou hodinou ranní přijali středočeští hasiči oznámení o požáru rodinného domu v obci Chaloupky na Berounsku.

Druhý poplachový stupeň při požáru rodinného domu v Šestajovicích

23. 9. 2022 | V noci na pátek 23. září vyjížděli hasiči také k požáru rodinného domu do ulice V Zátiší v Šestajovicích v okrese Praha-východ, informaci přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje třináct minut před třetí hodinou.

Požár výrobní haly v Chrášťanech nedaleko Prahy způsobil škodou za deset milionů

23. 9. 2022 | V noci na pátek 23. září pět minut před třetí hodinou přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru v průmyslovém objektu v obci Chrášťany v okrese Praha-západ. Podle volajícího šlehaly plameny ze střechy jedné z hal.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
22:14:14 | 01.12.2022Zpravodajství KolínDnes.cz

Řidič BMW se zákazem řízení ujížděl policistům. Nyní čelí několika obviněním

Kolín, Nymburk - Policisté obvinili 32letého řidiče BMW, který nezastavil policistům při silniční kontrole. Měl osmnáctiměsíční zákaz řízení motorových vozidel. ...

Středočeský kraj schválil nové ceny jízdného PID od 1. 4. 2023

Středočeští zastupitelé 28. 11. 2022 schválili změnu cen jízdného v Pražské integrované dopravy (PID) ve vnějších pásmech na území Středočeského kraje ...

PID: Spouští se poslední vlna výběrových řízení na nové autobusové dopravce pro Středočeský kraj a Prahu

Soutěže na nové dopravce probíhají ve čtyřech vlnách a v každé z nich je soutěženo několik oblastí, které objednávají Středočeský kraj a hlavní město ...

K destrukci stodoly na Kolínsku vyjel záchranný útvar i kynologové se psy

V sobotu 26. listopadu krátce před půl druhou odpolední přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje od Policie České republ ...

Středočeský kraj podpoří paliativní a hospicovou péči 7 miliony korun

Celkem 7 milionů korun bude v rozpočtu kraje v příštím roce vyčleněno na dotace ze Středočeského Humanitárního fondu v rámci tematického zadání Zdravo ...Pátek 2.12.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.