KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Účelová neinvestiční dotace k zabezpečení akceschopnosti JSDH obce kategorie JPO II a na mzdové výdaje a zákonné pojistné člena – zaměstnance JSDH obce kategorie JPO II nebo JPO III pro rok 2024

1. 3. 2024 | MV-GŘ HZS ČR sděluje, že byly vyhlášeny neinvestiční dotace obcím v rámci programu „Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy z rozpočtu Ministerstva vnitra - generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky“.

Výcvik leteckých záchranářů

22. 2. 2024 | Začátkem tohoto týdne proběhl v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko pravidelný výcvik leteckých záchranářů HZS Středočeského kraje.

Profesionální hasiči v Mělníku mají nový automobilový žebřík

13. 2. 2024 | Koncem roku 2023 byla centrální hasičská stanice Mělník vybavena novou mobilní výškovou technikou – automobilovým žebříkem AZ 40 Magirus na podvozku Scania P440 B6x2*4 ve zbarvení RAL 3024 s polepy pro zvýšení viditelnosti.

Oslava dne jednotného evropského čísla tísňového volání 112

11. 2. 2024 | V neděli 11. února se v datu opět sešly dvě jedničky a dvojka, tedy čísla, která dohromady tvoří 112 –jednotné evropské číslo tísňového volání. Při této příležitosti připravili středočeští hasiči v kladenském obchodním domě Central stánek, který tuto linku prezentoval.

Vážná nehoda zkomplikovala provoz na kutnohorské silnici v Kozojedech

9. 2. 2024 | V pátek 9. února krátce před sedmou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o dopravní nehodě dvou osobních vozidel na 12. kilometru kutnohorské silnice první třídy č. 2 na průjezdu obcí Kozojedy. První oznamovatel uvedl, že v autě jsou zaklíněné osoby včetně dítěte.

Den linky 112 v kladenském obchodním centru Central Kladno

9. 2. 2024 | V neděli 11. února se v datu sejdou dvě jedničky a dvojka a dohromady tak vytvoří číslo 112. Tento den, jako již tradičně, oslavíme evropský svátek tísňové linky.

Den linky 112 v kladenském obchodním centru Central Kladno

9. 2. 2024 | V neděli 11. února se v datu sejdou dvě jedničky a dvojka a dohromady tak vytvoří číslo 112. Tento den, jako již tradičně, oslavíme evropský svátek tísňové linky.

Vážná nehoda dvou osobních vozidel uzavřela silnici první třídy u Březnice na Příbramsku

8. 2. 2024 | Ve čtvrtek 8. února krátce před půl sedmou přijali středočeští hasiči na tísňovou linku informaci o vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel s jednou zaklíněnou osobou na 44. kilometru silnice první třídy č. 19.

Dar pro říčanské hasiče

7. 2. 2024 | Průmyslová firma HOPI s.r.o., za účasti ředitele firmy HOPI CZ Pavla Pravce a ředitele územního odboru Kolín plk. Mgr. Bc. Dalibora Zemana, darovala jednotce HZS Středočeského kraje stanice Říčany komunikační masky od renomované firmy Dräger.

Poslední směna Petra Jandy na centrální hasičské stanici Mělník

31. 1. 2024 | Podporučík Petr Janda, velitel čety směny A na centrální hasičské stanici Mělník, odsloužil ve středu 31. ledna 2024 svojí poslední směnu. U hasičského záchranného sboru Středočeského kraje sloužil 23 let.

Požár odtahovaného vraku autobusu na plzeňské dálnici u Loděnice

26. 1. 2024 | V pátek 26. ledna tři minuty před devátou hodinou dopoledne přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o požáru zadní části autobusu, který byl tažen na dálnici D5 za exitem Loděnice ve směru do Prahy.

HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE HLEDÁ ZÁJEMCE PRO OBSAZENÍ SLUŽEBNÍHO MÍSTA

25. 1. 2024 | Vyšetřovatel požárů – územní odbor Mladá Boleslav

Výjezdy středočeských hasičů v době výstrahy na silný vítr

25. 1. 2024 | Středočeští hasiči zasahovali v období platnosti výstrahy na silný vítr, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav na středu 24. ledna od 6.00 do 24.00 hodin, celkem u 110 událostí, což je asi dvojnásobek denního průměru loňského roku.

Zásah u požáru traktoru v lese komplikovala rozbahněná přístupová cesta s padlým stromem

24. 1. 2024 | Ve středu 24. ledna dvacet minut po třinácté hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru traktoru uprostřed lesa nedaleko od obcí Šípy a Milíčov na Rakovnicku.

Požár haly s kachňaty v Lánech na Kladensku likvidovalo deset jednotek

23. 1. 2024 | V pondělí 22. ledna v 19.53 hodin přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o požáru haly v Lánech, která se užívá pro chov drůbeže. Osoba, která požár nahlašovala, nebyla na místě a nemohla poskytnout všechny potřebné informace.

Při požáru opuštěného domu v Postupicích byl zadržen pravděpodobný žhář

22. 1. 2024 | V pondělí 22. ledna v 6.46 hodin přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru rodinného domu v Postupicích na Benešovsku. Oznamovatel, který náhodně projížděl kolem, nahlásil, že vidí plameny šlehající z oken.

Požár rodinného domu způsobil škodu pět milionů

17. 1. 2024 | Ve středu 17. ledna čtvrthodinu po poledni přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru sazí v komíně dřevostavby v Libovici na Kladensku.

Nákladní automobil převážející skot zablokoval dálnici na dlouhé hodiny

17. 1. 2024 | V noci na středu 17. ledna několik minut před druhou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o dopravní nehodě nákladního automobilu převážející skot, který skončil na boku v příkopu na teplické dálnici D8.

Tragická nehoda cisterny s hydroxidem sodným na Rakovnicku

10. 1. 2024 | Ve středu 10. ledna dvanáct minut po třinácté hodině přijalo Krajské operační a informační středisko středočeských hasičů tísňovou informaci o dopravní nehodě nákladního vozidla, které se převrátilo koly vzhůru, uvnitř kabiny zůstal zřejmě zaklíněný řidič.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - https://hzscr.cz
22:14:01 | 01.03.2024Zpravodajství KolínDnes.cz

Březnový horoskop: Berani budou plni energie, Střelci zažijí dobrodružství

Březen, měsíc jara a obnovy, nám přináší nové příležitosti a výzvy. Podívejme se, co nám hvězdy předpovídají pro tento ...

V aplikaci Bright Sky na pomoc obětem domácího násilí lidé nově najdou i nejbližší POL POINT

V aplikaci Bright Sky, která nabízí praktickou podporu a informace, jak reagovat na domácí násilí, mohou lidé nově najít kontakty i na nejbližší asist ...

Středočeský kraj zaplatí svým nemocnicím nové vybavení i rekonstrukce za miliony

Zastupitelstvo Středočeského kraje na svém únorovém zasedání schválilo přidělení dotací pro sedm projektů šesti středočeským nemocnicím, v nichž je kr ...

Tři miliony klientů Všeobecné zdravotní pojišťovny čeká letos výměna kartičky pojištěnce

V dubnu 2024 spouští VZP velkou výměnu průkazů pojištěnce. Nový průkaz s platností na dalších 10 let obdrží pojištěnci, kterým v letošním roce vyprší ...

Cestující na tratích mezi Prahou a Kolínem čeká řada novinek. Kraj například zavede pásmový jízdní řád

Nasazení moderních jednotek RegioPaner na spěšné vlaky nový i koncept jízdních řádů plánuje od prosince letošního roku zavést Středočeský kraj na obou ...Sobota 2.3.2024
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na X


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes