KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Kolínský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Kolínský deník - černá kronika Zdroj: Kolínský deník - černá kronika |

Bourající auta smetla i cyklistu, výsledkem jsou dvě těžká zranění

19. 5. 2019 | Pučery /FOTOGALERIE/ - K těžké dopravní nehodě došlo v neděli na křižovatce silnic II/125 a I/2 zvané „u ruky“, tedy mezi obcemi Pučery a Poďousy. Řidič Škody Felicie, který mířil od Kolína směrem na Uhlířské Janovice, nedal přednost vozidlu Audi, které jelo po hlavní silnici směrem na Bečváry.

V kauze policisty v civilu přibyl do debaty další bod: výsluhy

15. 5. 2019 | Mělnicko - Policista v civilu, jehož počínání zachycené na videu vzedmulo v březnu vlnu emocí v internetových debatách, zřejmě má poté, co z vlastního rozhodnutí svlékl uniformu, nárok na vyplácení takzvané výsluhy (pravidelného měsíčního příspěvku pro bývalé členy ozbrojených sborů, kteří ukončili služební poměr). Ve středu na to upozornil server Novinky.cz. S tím, že nárok na výsluhu dotyčný bude mít proto, že nespáchal trestný čin. ...

Opasky z kůže plazů doputovaly jen do skladu celníků

15. 5. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Ne každá krása je legální. Na to, že mnohé přírodniny, ale i věci vyrobené z přírodních materiálů není dovoleno dovážet bez patřičných povolení, celníci pravidelně upozorňují zvláště před hlavní turistickou sezonou.

OBRAZEM: Hasiči v rámci cvičení hledali sudy s kyanidem

14. 5. 2019 | Kolín - Taktické cvičení absolvovali hasiči na řece Labi v Klavarech u Kolína. Tématem byl zásah poté, co hasičům někdo nahlásil, že se vyboural kamion převážející barely kyanidu - a čtyři z nich skončily v řece, jeden z toho otevřený. A na hasičích bylo, aby barely našli, rozpoznali podle speciálních kódů, o jakou látku jde a jak s ní pracovat; a také jaké ochranné pomůcky použít.

Tragickou nehodu s tanky by měly osvětlit nahrávky z kamer v autech

14. 5. 2019 | Střední Čechy /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Jaké byly přesné okolnosti, za kterých při nehodě eskortního autobusu s vězni na Pražském okruhu před necelými dvěma týdny zemřel nadějný fotbalista Kladna Filip Suchý, jenž v té chvíli měl na sobě uniformu příslušníka Vězeňské služby ČR, by kriminalistům hledajícím viníka tragédie měli pomoci objasnit všímaví svědci.

Srážky osobních a nákladních aut zatarasily příjezd do Prahy od severu i východu

14. 5. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ – Vážná dopravní nehoda zablokovala v úterý v ranní dopravní špičce hlavní spojnici Mělnicka s hlavním městem; přinesla kolaps jak na příjezdu do Prahy, tak na výjezdu směrem z metropole. 

Drobná nehoda zablokovala dopravu u kruháku

13. 5. 2019 | Kolín - K lehké dopravní nehodě došlo v pondělí 13. května odpoledne v době dopravní špičky před kruhovým objezdem. Obešla se bez zranění, alkohol u řidičů policisté vyloučili dechovou zkouškou. Jen kolona se táhla už od světelné křižovatky.

Cyklistu na kruhovém objezdu 'zachytilo' nákladní vozidlo

13. 5. 2019 | Kolín - K nehodě cyklisty a nákladního automobilu došlo v pondělí 13. května ráno na kruhovém objezdu u Jednoty v Kolíně. Podle prvotních informací náklaďák zachytil nezletilého cyklistu. Na místo vyjely záchranná služba z Kolína a vozidlo randez vous z Kutné Hory.

Podivné zastavení řidiče policistou v civilu je vyřešeno nijak

12. 5. 2019 | Mělnicko /VIDEO/ - Na způsob, jak si pomoci a ochránit se před případným potrestáním, zřejmě přišel dnes již bývalý příslušník Policie ČR, jehož počínání před dvěma měsíci rozproudilo diskuse na zpravodajských serverech i na sociálních sítích. V březnu se totiž ukázalo, že dotyčný, ač zařazený ve struktuře Ředitelství služby cizinecké policie, si mimo službu, tedy ve svém volnu, zahrál na dopraváka. Po internetu kolovalo video natočené kamerou v autě, jež dotyčný poměrně razantním manévrem předj ...

Vlak na trati Praha - Kolín srazil muže. Cestující museli být evakuováni

4. 5. 2019 | Praha - Mezi stanicemi Praha-Běchovice a Praha-Libeň srazil v sobotu dopoledne vlak muže, který utrpěným zraněním na místě podlehl. Z vlaku muselo být evakuováno 270 osob. Provoz na trati Praha - Kolín byl omezen, vlaky jezdily jen po jedné ze tří kolejí.

Vyřešit pád ženy z postele policisté hravě zvládli

4. 5. 2019 | Úvaly - Když je to třeba, policisté pomohou, i když jde o situaci, při níž rozhodně není třeba sahat po poutech, či dokonce po pistoli. Vyplývá to ze slov Evy Hašlové z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ, jež v pátek informovala o pondělním netradičním výjezdu hlídky z Úval.

Strážníci zadrželi zloděje přímo při činu, přivolal je všímavý soused

3. 5. 2019 | Kolín - V poslední době se strážníkům Městské policie v Kolíně podařilo přistihnout několik pachatelů trestných činů přímo na místě. V minulosti to byl pachatel při vloupání do motorového vozidla nebo mladík, který u nádraží rozkopal betonový koš na odpadky. Nejinak tomu bylo i ve čtvrtek 2. května, kdy na linku 156 zavolal muž z Kolína IV, že u sousedů na zahradě je zloděj.

KRIMI MIX: Koštětem odháněl útočníky z vesmíru. Sedm jich prý usmrtil

2. 5. 2019 | Kolín - Bylo kolem páté hodiny ráno, když v Legerově ulici v Kolíně muž v sandálech a s koštětem v ruce zastavoval auta. Městským strážníkům vysvětlil, že to není koště, ale kladivo, kterým odhání útočníky z vesmíru. A prý už jich na ubytovně, kde bydlí, usmrtil sedm. Psychicky nemocného muže odvezla sanita, strážníci raději při převozu asistovali. Pak zkontrolovali ubytovnu.

Smrtelná nehoda na okruhu: Vězeňský autobus se srazil s kamionem s tanky

2. 5. 2019 | /FOTOGALERIE, VIDEO/ Oblaka dýmu byla vidět široko daleko. Pražský okruh je uzavřen, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu. Zdravotnická záchranná služba vyhlásila traumaplán a povolala vrtulník. Na 19. kilometru D0 na úrovni Řeporyj došlo k vážné dopravní nehodě, při níž zemřel člověk. Střetl se tu vězeňský autobus a kamion s návěsem, který převážel historické tanky.

K nehodě na obchvatu vzlétly dva vrtulníky

1. 5. 2019 | Kolín /FOTOGALERIE/ - K těžké dopravní nehodě došlo první májový den odpoledne na obchvatu Kolína. „Obchvat byl uzavřený v obou směrech, policie směrovala dopravu přes město,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Podle prvních informací se zdá, že řidička osobního auta usnula a přejela do protisměru, kde se střetla s jiným osobním autem. Na místě byli čtyři těžce zranění lidé, mezi nimi i dítě. Dvě osoby byly zaklíněné ve vozidle. Záchranná služba vyslala dva vrtulníky. ...

Pálení čarodějnic nepřineslo žádné drama. Klid hasiče až překvapil

1. 5. 2019 | Kolínsko - Přelom dubna a května bývá tradičně spojován s větším množstvím požárů v přírodě, a to především v souvislosti se zapalováním velkých vater - ohňů v rámci oslav takzvaného pálení čarodějnic. To nicméně bylo letos poklidné - navzdory obavám plynoucím z toho, je ještě na počátku víkendu platilo krajské opatření omezující nakládání s otevřeným ohněm kvůli teplému a dlouhodobě suchému počasí. ...

Pro zraněnou ženu přiletěl vrtulník

26. 4. 2019 | Kolín - K vážné dopravní nehodě došlo v pátek na výpadovce z Kolína na Prahu. Pro těžce zraněnou ženu musel přiletět vrtulník. Pro jeho přistání byla komunikace dočasně uzavřená.

Policie pátrá po totožnosti ženy

26. 4. 2019 | Kolín - Policie se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při zjištění totožnosti ženy, která může poskytnout důležité informace k objasnění případu krádeže finanční hotovosti. "Jakékoli informace vedoucí ke zmíněné osobě nám můžete sdělit na telefonní číslo 974 874 715 nebo na linku 158. Děkujeme za vaši pomoc," řekla mluvčí Martina Fejfarová.

Prodejna elektrokol vyhořela kvůli porouchané baterii

24. 4. 2019 | Nehvizdy /FOTOGALERIE/ - Dva miliony korun plameny spolykaly, hodnoty vyčíslené rovněž na dva miliony korun se zásahem hasičů podařilo zachránit. Taková je bilance požáru dvoupatrové budovy s prodejnou a servisem elektrokol v Nehvizdech za Praze-východ, který hasiči likvidovali v noci na středu.

Vítr kácel stromy a trhal plechy ze střech

23. 4. 2019 | Kolínsko - Silný vítr, který se v noci na úterý 23. dubna přihnal na Kolínsko, přidělal vrásky na čele řidičům a notně zaměstnal hasiče. Většinou se jednalo o uvolněné plechy a spadlé stromy. Administrativně zaniklá vozidla definitivně nelze dodatečně zapsat do registru

Ombudsmanka i její zástupce usilovali o to, aby ti, kdo se do zákonem stanoveného termínu nezapsali jako vlastníci vozidel, měli ještě šanci chybu napravit. "Sankce" za to, že své vozidlo včas nepřihlásili, se totiž jeví jako velmi tvrdá. Kvůli ...

Obránci zvířat vypustili hejno plyšových slepic na Slepičí tour!

23.05.2019 | Z regionu

Sedm plyšových slepic zítra vyráží na svou pouť čtrnácti kraji v České republice. Akci nazvanou Slepičí tour organizuje spolek OBRAZ a jejím cílem je ...

4 alternativní metody, jak bojovat s bolestí kloubů

21.05.2019 | Další

Bolavé klouby trápí drtivou většinu seniorů, nevyhýbají se však ani mladším ročníkům. A zdravotníci často varují, že kvůli stále se snižující fyzické ...Pátek 24.5.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.