KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Dj a producent Adrian Hour - Staré lázně Kolín

Kdy:
Pátek 17.11.2017 od 21:00 hod až 18.11.2017
Kde:
Staré lázně , Kolín
Pořadatel:
Sdílet:

Adrian Hour se vrací do České republiky pod záštitou legendárního techno festivalu Svojšice a v listopadu vystoupí ve Starých lázních v Kolíně za podpory české špičky techno scény.
Pod záštitou Svojšic Adrian v Čechách vystoupil poprvé už v roce 2013 jako nová, vycházející hvězda techno scény a producent s extra silně vyvinutým smyslem pro hutné a valivé techno rytmy. Jeho nadání se shledalo s ohlasem u mnoha hudebních vydavatelství a získal podporu od respektovaných jmen, z nichž si ho pod vlastní vydavatelství vzal osobně Mark Knight z Toolroom records.
Ve Starých lázních Kolín vystoupí Adrian na Festival Svojšice Techno stagei za podpory Dje Džejára, K.Sandry, Kaisersozeho, Jaqullin a Marteen B2B Sebastian Delucy.

Festival Svojšice je znám také díky podpoře Drum&Bass scény a mnoha odnoží jiné elektronické hudby, proto je pro vás připravena i druhá a třetí stage. Na D´n´B stagei vystoupí Let It Roll lídří Bifidus Aktif, Suki, Akira a doplní je Critical J, Rocky a Tajfun.
Na třetí Classic Stagei zahrají rezidentní Djs klubu se speciálním hostem Victorem Tellagiem, který bude prezentovat hudební styly Bass House a Future House music.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí152,09984779358