KolínDnes.cz
KolínDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

53. KMOCHŮV KOLÍN

Kdy:
Pátek 10.06.2016 od 15:30 hod až 12.06.2016
Kde:
Karlovo Náměstí, Kolín
Pořadatel:
Sdílet:

Už po třiapadesáté ožije středočeské město Kolín o druhém červnovém víkendu mezinárodním festivalem dechové hudby pořádaným na počest slavného kapelníka Františka Kmocha.
Nejvýznamnější kulturní událost v regionu zaručuje návštěvníkům tři dny naplněné špičkovou hudbou, a to ne jen dechovou, rozmanitým doprovodným programem pro celou rodinu, výborným jídlem a pitím, zkrátka skvělou zábavou v příjemné festivalové atmosféře.

Festival probíhá na několika scénách zároveň a nabízí tak paletu hudebních produkcí různých žánrů. Vedle hlavní scény na Karlově náměstí se milovníci krásné hudby každoročně scházejí v chrámu sv. Bartoloměje, aby zde rozjímali při večerním dostaveníčku zvaném nocturno nebo v synagoze, která každému vystoupení propůjčí nezaměnitelnou komorní atmosféru tohoto jedinečného prostředí. Ke Kmochovu Kolínu dále neodmyslitelně patří přehlídky mažoretkových skupin, průvod městem všech zúčastněných orchestrů a velkolepý monstrkoncert, který je každoročně dech beroucím vrcholem celého festivalu.
Celý program festivalu: ZDE

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí



32,629013061523